Vlad

Rád převádím netradiční motivy do tradičního stylu tetování.

JAK SE OBJEDNAT?

OSOBNÍ NEBO ONLINE KONZULTACE

V případě, že si přejete osobní konzultaci s Vámi vybraným tatérem, využijte telefonický kontakt. Budete potřebovat následující podklady: popis Vaší představy a případné inspirační foto, odhadovaná velikost v cm, umístění na těle, barevnost a případné další dotazy.

NÁVRHY

Veškeré předem domluvené návrhy budou poskytnuty nejdříve 3 dny před termínem tetování, v ostatních případech bude vše dohodnuto v den tetování, kdy je vždy dostatečná časová rezerva pro vytvoření originálního motivu. V případě předělávek se návrh tvoří vždy přímo na místě.

SKICOVNÉ

V případě tvorby předběžného návrhu je účtováno skicovné v minimální výši 1 000 Kč a dále po domluvě s tatérem.

ZÁLOHA A CENA TETOVÁNÍ

Při závazném objednání je nutno uhradit zálohu ve výši 1000 Kč (půldenní sezení) nebo 2000 Kč (celodenní sezení) a to nejpozději do 7 dnů od objednání na účet, nebo osobně u nás na recepci, po-pá od 10:00 do 18:00. Záloha je vratná nejpozději 7 dní před termínem tetování, v případě zdravotních potíží je nutno zaslat zprávu od lékaře, jinak záloha propadá. V případě, že nebude záloha uhrazena ve stanovené lhůtě, bude termín bez upozornění zrušen. Minimální cena tetování je 2000 Kč, dále se cena odvíjí od náročnosti, barevnosti a velikosti daného motivu. Platby jsou možné pouze v hotovosti.

NአTEAM

Peter

Dotwork & Blackwork graphic

Moni F

Illustrative tattoo & Color

Shamilyan

Sketch a individual tattoo

Vlad

Traditional tattoo

Marek

Neotrad / Anime